Новини України. 12 січня. За членами Всеукраїнської організації “Тризуб” стежили задовго до їхнього затримання.

Бомба
Міліція підкидає тризубівцям вибухівку та зброю

Про це розповідяє заступниця лідера “Жіночої СічіОлеся Применко. Її організація входить у структуру “Тризубу“.

“Міліція заявляє, що наші хлопці їхали зі зброєю, але це нісенітниця. “Тризубівці” їхали святкувати Різдво у штаб-квартиру в Івано-Франківську. Основну масу взяли саме у штабі, – наголосила вона. – Про те, що за хлопцями слідкували, було відомо задовго до затримання. Були дзвінки від органів, що хочуть поспілкуватися. Особлива активність правоохоронців почалася після зрізання голови Сталіну. Наші взяли за це відповідальність. Але ж це не була загроза життю людей. А вибух – це зовсім інше”.

Применко зазначила, що зараз немає ніякої інформації від затриманих активістів “Тризубу“.

“Їхні телефони мовчать і міліція мовчить. Відомо лише про те, де тримають командира “ТризубуАндрія Стремпіцького – у Рогатинському райвідділі. Трьох його старших синів теж затримали. В міліції не допускають до затриманих, бо сказали, що збирають факти. А як вони це роблять? Поки хлопці сидять на Західній Україні в СІЗО, на Сході в порожні квартири через вікна, двері, де вони прописані, вриваються. А потім кажуть, що там знайшли гвинтівку, а там вибухівку”, – підкреслила вона.

За словами члена “Жіночої Січі”, активісти “Тризубу” не збираються зупинятися.

“Потрібно на це обов’язково реагувати, бо влада хоче все замовчати. Тоді хлопці просто загинуть в СІЗО і все. Ми будемо намагатися підтримувати цю хвилю. Будемо проводити протести і мітинги. Якщо влада зараз діє такими бандитськими методами з нами, то завтра можуть прийти до кожного”, – додала Применко.

Як відомо, 28 грудня невідомі пошкодили погруддя Сталіна, відрізавши йому голову. Організація “Тризуб” заявила, що це її прихильники обезголовили пам’ятник.

31 грудня невідомі підірвали пам’ятник Сталіну в Запоріжжі.

Після вибуху пам’ятника Сталіну міліція затримала двох свободівців.

Пізніше міліція відпустила затриманих у справі про підрив пам’ятника Сталіну представників всеукраїнського об’єднання “Свобода“.

Згодом ВО “Свобода” заявило про повторне затримання міліцією 10 січня заступника голови своєї облорганізації Юрія Гудименка у справі про вибух пам’ятника Сталіну в Запоріжжі.

10 січня всеукраїнська організація “Тризуб” заявила про масові арешти своїх членів за підозрою в руйнуванні 31 грудня 2010 пам’ятника Сталіну в Запоріжжі.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.