Новини україни. 12 січня. Два водія, які порушили правила дорожнього руху, попалися 10 січня інспекторами ДАІ і відразу запропонували «вирішити питання» на місці.

Як повідомляє ДАІ, громадяни поплатилися за це другим штрафом, набагато більшим, ніж той, який передбачався за порушення правил дорожнього руху.

ДАІ
Краще заплатити один раз і чесно, ніж два і також чесно

«У Кримінальному кодексі України передбачена відповідальність не тільки за дачу хабара, але і за її пропозицію. Головне, щоб охоронці дорожнього порядку змогли довести відповідний факт, – пояснив адвокат Володимир Володарський. – Якщо у інспекторів є показання свідків (а свідком може бути і один із співробітників ДАІ – вони, як правило, чергують екіпажами), то водія реально притягти до відповідальності. До речі, якщо людина пропонував хабар в патрульній машині, це може бути зафіксовано на відеокамеру “.

За словами адвоката, штраф за пропозицію хабара може варіюватися в межах від 510 до 1700 гривень. Наприклад, людина припаркувався в недозволеному місці. За таке порушення йому загрожує штраф у 255-340 гривень. Якщо він спробує «домовитися» і нарветься на принципових інспекторів або перевірку, то йому забезпечена розмова зі слідчим, суд, після чого оплата вже двох штрафів: за порушення правил дорожнього руху і за «нечувану щедрість».

Раніше повідомлялося, що ДАІ відмовилося від ідеї підвищувати штрафи за порушення.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.