Новини економіки. 19 січня. За останній рік Україна підняла свою інвестиційну привабливість, проте зберігається високий ступінь ризику для іноземних інвестицій.

Україна піднялася в рейтингу інвестиційної стабільності

Про це свідчить індекс інвестиційних ризиків Political Risk Atlas, що публікується Згідно зі звітом, за минулий рік в Україні погіршилися показники корпоративного управління і макроекономічної стабільності, дотримання прав людини в роботі правоохоронних органів і критично знизився рівень освіти.

Крім того, збільшився ступінь державного регулювання бізнесу і політичної стабільності, зросла загальна стресостійкість громадян і знизився рівень терористичної небезпеки.

У рейтингу 2010 року Україна поліпшила в порівнянні з 2009 роком свою інвестиційну привабливість і перемістилася з 62-го на 74-е місце, опинившись між Буркіна-Фасо (Африка, 73-е місце) і Республікою Східний Тимор (Індонезія, 75-е місце ).

У той же час, за даними Maplecroft, в Україні, як і практично на всій території СНД, зберігається високий ризик для інвестицій приватного бізнесу.

Як повідомив керівник департаменту комунікацій Maplecroft Джейсон Макгоун, при складанні звіту експерти використовували дані міжнародних організацій та ЗМІ, а також інформацію джерел компанії.

“Рейтинг Political Risk Atlas складається виключно для оцінки інвестиційної привабливості країни, а не для використання в політичних цілях”, – зазначив пан Макгоун.

Щорічний індекс інвестиційних ризиків розраховується для 196 країн з 2009 року. Перші 10 місць рейтингу зайняли країни з “критично високими” ризиками та нестабільним бізнес-середовищем: Сомалі, Демократична Республіка Конго, Судан, М’янма, Афганістан, Ірак, Зімбабве, Північна Корея, Пакистан і Росія.

Як повідомлялося, під час візиту до Японії президент України Віктор Янукович запросив японських бізнесменів інвестувати в економіку України.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.