Новини світу. 17 січня. Туніс. Відео. Попри попередження Міністерства закордонних справ не їхати в Туніс, мінімум один українець продовжує відпочивати в Тунісі в курортному місті Хаммамет.

Українці в Тунісі почувають себе добре

На вулицях Тунісу триває стрілянина. Сьогодні в Тунісі повинен постати новий уряд, який зобов’язується поліпшити ситуацію в країні.

Як повідомили у туристичної компанії TUI Ukraine, українець не хоче переривати свій відпочинок в Тунісі так, як на його відпочинок не вплинула стрілянина в столиці Тунісу.

“Зараз він нормально відпочиває”, – сказали в TUI Ukraine.

У новорічні свята в Тунісі перебували мінімум 10-12 осіб. За даними туристичної компанії, всі вони благополучно повернулися в Україну, ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що посольство України в Тунісі раніше заявило, що в цій країні перебувало троє українців, які відпочивали в Хаммаметі. За даними посольства, вони повернулися в Україну 15 січня.

Крім того, в Тунісі постійно живуть 408 громадян України, практично всі – жінки, які вийшли заміж за місцевих. У МЗС України заявляють, що в їхній евакуації потреби немає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.