Новини України. 19 січня. Укрзалізниця та ВАТ «РЖД» організують швидкісний рух поїздів у напрямку Київ-Москва, у подальшому – планують поєднати швидкісним сполученням Москву з містами-мільйонниками Сходу України.

Борис Колесніков

Про це повідомляє прес-служба уряду.

Ці питання обговорено сьогодні, під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра інфраструктури Бориса Колеснікова та президента ВАТ «РЖД» Володимира Якуніна.

У рамках зустрічі мова йшла про найважливіші питання двосторонньої співпраці, зокрема, впровадження швидкісного пасажирського руху поїздів у напрямку Київ-Москва, транзиту вантажів у напрямку Москва-Кавказ без зупинки на українській території, будівництва залізничної колії шириною 1520 мм Кошице-Братислава-Відень.

«Напрямок Москва-Відень – основний пункт як для радянського простору, так і для сучасних вантажовідправників. Продовження робіт за цією лінією – один з наших пріоритетних напрямів», – сказав Віце-прем’єр-міністр.

«Не лише наші країни, а й наші дороги пов’язує сторічна історія, вона багато чому вчить», – сказав Борис Колесніков, зауваживши, що очікує конкретних результатів, які максимально полегшать життя пасажирам обох країн.

«Будь-які домовленості мають бути взаємовигідні, тоді вони швидкі і реальні», – підкреслив він.

«Найбільш актуальне питання – пасажирське сполучення між нашими країнами та містами, – сказав Борис Колесніков. – Ми підійшли впритул до реалізації питання швидкісного руху між Києвом та Москвою, розглянули перспективи руху між містами-мільйонниками Сходу України та Москвою: Харковом та Москвою, Донецьком та Москвою».

Наступний етап – максимальне спрощення та прискорення проведення прикордонного та митного контролю в поїздах. За словами Віце-прем’єр-міністра, протягом кварталу буде визначено дату запровадження швидкісного маршруту, час в дорозі та вартість поїздки.

«Думаю, що оптимально максимальним часом буде п’ять годин», – сказав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.