Новини України. 21 січня. З нагоди молодіжного свята – Дня обіймів – екс-президент Віктор Ющенко готовий обійняти Юлію Тимошенко, але тільки в рамках ритуалу.

Ющенко Тимошенко
Ющенко пробачив усіх, зокрема Тимошенко

Про це він заявив сьогодні, відповідаючи на питання журналістів під будівлею прокуратури, де провів більше чотирьох годин на допиту.

“Ви хочете сказати, що я часто ходжу сюди? Я нечасто сюди ходжу, і я ходжу сюди як потерпілий. Це, як в Одесі кажуть, дві маленькі різниці. Але гаразд”, – сказав екс-президент, відповідаючи на запитання, чи готовий він обійнятися з Юлією Тимошенко, яка теж часто ходить у прокуратуру.

Ющенко стверджує, що немає людей, яких би він не пробачив.

“Назвіть будь-яку фігуру, навіть політичну, і я вам скажу, що я давно цю фігуру простив. Чи буду я мати з нею далі справи – це вже інше, але те, що пробачив… У мене в записній книжці немає такої людини, яка не була б прощеною”, – сказав він.

Віктор Ющенко додав, що в День обіймів готовий обійняти всіх, і Тимошенко теж: “Звичайно. У рамках ритуалу”.

Нагадаємо, в кінці травня минулого року Віктор Ющенко назвав Юлію Тимошенко своєю найбільшою помилкою на посту Президента.

“Я переконаний, що моя найбільша помилка – це Тимошенко. Найбільша помилка, що ми її двічі призводили до влади”, – підкреслив він.

За матеріалами Ліга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.