Новини України. 13 січня. Народний депутат Олесь Доній прокоментував ситуацію навколо арешту колишнього голови МВС в уряді Тимошенко, лідера “Народної Самооборони” Юрія Луценко, та нещодавнє спілкування з керівництвом “НС” з дипломатами.

Олесь Доній
Олесь Доній: Європа занепокоєна ситуацією в Україні

На думку нардепа, ранг представників дипломатичних кіл під час зустрічі був досить високим, а відсутність на зустрічі представників Франції та Німеччини пояснюється дезинформацією.

“У посольствах сказали, що хтось невідомий подзвонив і сказав, що зустрічі не буде – це раз. І окрім того, деякі під’їхали до готелю “Київ”, де спочатку планувалася зустріч, а не до офісу “Народної Самооборони”. Так мені власне представник Угорщини телефонував і розповів, що він помилково поїхав до “Києва”, бо не знав про перенос”, – зазначив Олесь Доній.

Щодо звертання з приводу арешту Луценко до євро комісара Штефана Фюле, то за словами політика усю інформацію щодо Луценко Фюле повинна була передати Тимошенко.

“Він зустрічався за своєю програмою і з ким хотів, з тим зустрівся. Зустрівся з одним із діячів опозиції – з Юлією Тимошенко. До речі він уже приїхав із чіткою настановою, і він про це заявляв – що Європа зацікавлена у збереженні демократії і занепокоєна посиленням політичного тиску в Україні, зокрема політичними репресіями”, – зазначив Олесь Доній.

Депутат також прокоментував і останній візит до камери Луценко омбудсмена Ніни Карпачової.

“Ми спілкувались з Карпачовою. До того ж дізнавшись ввечері про наш пікет біля неї, вона на наступний день відразу проїхала по СІЗО і зустрілась з затриманими. Тобто принаймні хоч цей механізм ми використали. Але вона представник Партії регіонів і зрозуміло, що вона не може йти проти політики своєї партії”, – резюмував Доній.

За матеріалами ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.