Новини України. 13 січня. Янукович переслідує опозицію, оскільки переляканий падінням свого рейтингу.

Тимошенко розповіла японцям, чого боїться Янукович

Про це заявила Юлія Тимошенко, повідомляє сайт лідера БЮТ.

«Мою діяльність на посаді прем’єр-міністра України, за вказівкою Януковича, ретельно вивчали СБУ, Генпрокуратура та замовні американські аудитори. Вивчали під мікроскопом та не виявили ніяких моїх злочинних дій та порушень, тому владі доводиться фальшувати кримінальні справи стосовно виплати пенсій начебто за рахунок кіотських грошей», – сказала в інтерв’ю представникам провідних японських ЗМІ Юлія Тимошенко.

Лідер партії «Батьківщина» зазначила, що політичне переслідування, відкриття владою Януковича фальшивих кримінальних справ проти політичних опонентів, фальсифікація результатів місцевих виборів, ліквідація свободи слова та справедливого судочинства знищують міжнародний імідж України. Свідченням цього є виключення України з кола вільних країн у щорічному рейтингу свободи, який укладає міжнародна організація «Freedom House».

«Зусиллями Януковича, який будує авторитарний, диктаторський режим, наша держава демонструє вражаючий занепад демократії», – заявила Юлія Тимошенко.

На запитання про долю «кіотських грошей» екс-прем’єр-міністр відповіла, що «гроші, отримані від співпраці з Японією в рамках Кіотського протоколу, ніколи не списувалися зі спеціального рахунку міністерства екології, і це «підтверджено висновком аудиту КРУ, проведеним новою владою в березні 2010 року, та висновками аудиту компанії ВDO, які проводилися японськими компаніями разом з Агенцією екологічних інвестицій».

Юлія Тимошенко підкреслила, що її Уряд поводився з екологічними грошима так, як зазначено у законодавстві та Бюджетному Кодексі.

У справі про екологічні гроші, за словами Юлії Тимошенко, влада свідомо займається підміною понять та маніпуляціями:

«Вони бюджетні видатки з Єдиного казначейського рахунку видають за нецільове використання «кіотських грошей», вводячи в оману людей, які не обізнані у механізмах функціонування Єдиного казначейського рахунку та у порядках формування доходів бюджету», – підкреслила Юлія Тимошенко.

Тимошенко зазначила, що Янукович використовує усю репресивну машину проти неї та її команди, аби усунути головного політичного опонента.

«Справа про Кіотські гроші, яку було порушено за вказівкою Януковича, є нечесною і неконкурентною боротьбою, страхом Януковича, який стрімко втрачає підтримку в народі та хвилюється за своє політичне сьогодення», – заявила лідер партії «Батьківщина».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.