Новини технологій. 14 січня. Японія. Японська компанія NEC/Avio Infrared Technologies представила в Токіо дзеркало зі спеціальним інфрачервоним сенсором, який віддалено вимірює температуру тіла людини, що стоїть перед дзеркалом.

Температурне дзеркало NEC/Avio Infrared Technologies
Дзеркало говорить температуру людей

Дзеркало дозволяє без фізичного контакту з’ясувати температуру тіла людини, яка в нього дивиться. Якщо температурний показник вийде за межі біологічної норми, дзеркало подасть звуковий сигнал. Крім інфрачервоного сенсора, в пристрій вбудований прозорий рідкокристалічний дисплей, який відображає результат вимірювання температури тіла. Якщо в дзеркало ніхто не дивиться, дисплей відображає дату, час, вологість повітря і кімнатну температуру, повідомляє Engadged.

Згідно до специфікацій пристрою, які вказані на сайті виробника, дзеркало має діагональ 30 см, важить 1,2 кг і вимірює температуру з похибкою 0,5 градуса Цельсія.

Дзеркало продається у двох версіях за ціною 1,18 тисячі доларів і 1,44 тисячі доларів і, як запевняють представники компанії, ці суми становлять менше ніж 10% від вартості тепловізорів, які використовуються в аеропортах, на вокзалах та інших громадських місцях для виявлення потенційних носіїв небезпечних інфекцій.

“Ми розраховуємо, що наші дзеркала будуть потрібні в школах, лікарнях, офісах компаній, громадському транспорті та інших місцях скупчення людей”, – заявили представники компанії.

Виробник планує продати в 2011 році до п’яти тисяч пристроїв.

NEC/Avio Infrared Technologies – компанія з штаб-квартирою в Токіо, спеціалізується на розробці і виробництві тепловізорів і промислових вимірювальних приладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.