Новини політики. 5 січня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявляє, що до матеріалів порушеної проти неї кримінальної справи включено документи, які підтверджують наявність фінансових ресурсів, отриманих Україною за Кіотським протоколом.

Юлія Тимошенко
Тимошенко заявляє, що "Кіотські" кошти на місці і що це підтверджує Японія

Про це повідомила прес-служба Юлії Тимошенко.

“Аудит японської сторони підтвердив, що гроші на місці, ніколи не списувались, і нікуди не пересувалися. Це є офіційні документи, які знаходяться в кримінальній справі”, – заявила Юлія Тимошенко сьогодні перед Генеральною прокуратурою.

Лідер партії “Батьківщина” повідомила, що слідчий підтвердив наявність відповідних документів в матеріалах справи.

Тимошенко також додала, що посольство Японії в Україні зверталося до чинного уряду з проханням надати інформацію про використання екологічних коштів, і отримала відповідь у письмовому вигляді, в якій наголошувалося на наявності цих фінансів на рахунках Міністерства екології та природних ресурсів України та Державного казначейства.

“За рік ревізії, за рік перевірок, за час допитів всіх рівнів чиновників їм не вдалося знайти жодного порушення мною закону, зловживань або будь-яких корупційних дій”, – заявила Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.