Новини України. 18 січня. Відбулася зустріч Президента України Віктора Януковича з головою Японської федерації бізнесу «Кейданрен» Хіромаса Йонекурою.

Віктор Янукович і Хіромаса Йонекура
Віктор Янукович і Хіромаса Йонекура

Президент України і уряд створять всі умови для успішної співпраці ділових кіл обох держав, зазначив Віктор Янукович. Він підкреслив, що Україна надає пріоритетного значення розвитку економічних відносин з Японією, і взаємодія з федерацією є вагомим чинником, завдяки якому ця співпраця зростатиме, повідомляє прес-служба Президента.

У 2010 році товарообіг між Україною та Японією збільшився на 44%. Це свідчить про привабливість українських ринків для японських компаній і навпаки. Сторони висловили спільну думку, що потенціал торговельно-економічних відносин використовується не повністю.

Віктор Янукович переконаний, що найближчим часом будуть підписані угоди, які знімуть бар’єри для розвитку двосторонньої торгівлі та інвестицій. Зі свого боку Україна готова вдосконалити законодавчу базу, щоб зробити умови для залучення інвестицій ще більш привабливими, наголосив Президент.

Хіромаса Йонекура зауважив, що в Японії уважно стежать за політикою, яку проводить Україна, і особливо за курсом, який обрав Президент України на розбудову економіки.

Голова федерації висловив зацікавленість у розвитку торговельно-економічних відносин між Україною та Японією, і взаємних інвестиціях. Хіромаса Йонекура зазначив, що підписання українсько-японської угоди щодо захисту інвестицій вселяє надію на збільшення ділової активності та інвестицій.

В ході бесіди були також обговорені питання залучення інвестицій в аграрний сектор України. Була висловлена точка зору, що такі інвестиції набувають особливої актуальності в умовах глобальної продовольчої кризи.

Сторони також обговорили перспективи залучення інвестицій в рамках підготовки України до проведення фінальної частини Євро-2012.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.