Новини України. 27 січня. Віктор Янукович задоволений співпрацею з ЄБРР.

Віктор Янукович
Янукович хвалиться українськими реформами в Давосі

Президент України зустрівся в Давосі з президентом Банку Томасом Міров, повідомляє прес-служба глави держави.

«Ми в цілому задоволені рівнем партнерських відносин з ЄБРР, – сказав Віктор Янукович. – Хотілося б, що б ви і далі продовжували програму об’єкту «Укриття», щоб ми разом зараз відпрацювали можливість збільшення фонду «Укриття».

Глава держави відзначив, що до цього процесу могли б бути залучені нові донори, а відповідну роботу було б доцільно провести під час Міжнародної конференції «25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього».

Президент також висловив Томасу Міров вдячність за його згоду взяти активну участь у підготовці та фінансуванні Чорнобильської конференції.

«Далі ми бачимо наші відносини з ЄБРР як з нашим стратегічним партнером», – сказав Віктор Янукович, додавши що йдеться про наміри української сторони пропонувати банкові великі плани щодо реалізації інвестиційних проектів.

Глава держави нагадав, що загалом ЄБРР вже долучився до реалізації 200 інвестиційних проектів в Україні.

Віктор Янукович розповів приріст ВВП – близько 4,5%, промислового виробництва – близько 11%, зростання експорту – близько 30%.

«Ті реформи, що розпочаті в Україні, сьогодні викликають довіру наших партнерів у світі», – наголоси Президент на правильності своєї політики, додавши, що свідченням цього є, зокрема, підвищення кредитних рейтингів України.

Президент нагадав, що торік в Україні почали реалізовуватися податкова та адміністративна реформи, стартував процес дерегуляції економіки і спрощення дозвільної системи, що сприяє розвитку бізнесу, притягненню інвестиції та боротьбі з корупцією.

«У 2011 році ми продовжимо нарощувати темпи модернізації економіки та різних напрямків життєдіяльності нашої країни. У цілому будуть розпочаті і започатковані реформи практично по 21 напрямку різних видів життєдіяльності», – зазначив Віктор Янукович.

Безумовно, визнав Президент, початок будь-яких реформ завжди є болючим, але головне, що їх результатом має стати покращання життя громадян та ріст економіки.

«Співпраця з нашими партнерами і довіра до України є для нас вкрай необхідним. Реформи також спрямовані на підвищення рівня довіри до нашої держави в цілому у світі», – наголосив Віктор Янукович.

Зі свого боку Президент ЄБРР висловив задоволення стабілізацією політичної та економічної ситуації в Україні. Він, зокрема, оцінив відновлення співпраці нашої держави з МВФ та іншими партнерами.

«Ми продовжуємо розглядати Україну як дуже важливого стратегічного партнера і готові продовжувати інвестиційну політику на високому рівні», – зазначив він.

Томас Міров підтвердив свій намір взяти участь у Чорнобильській конференції.

«Я особисто займуся підготовкою до неї з нашого боку», – підкреслив він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.