Новини політики. 19 січня. Японія. Президент підкреслює високу зацікавленість України у присутності японського бізнесу в усіх сферах нашої економіки.

Віктор Янукович

Про це Глава держави заявив сьогодні у Токіо на першому українсько-японському форумі «Інвестиційні можливості України», повідомляють у прес-службі Президента України.

«Передусім хочу висловити вдячність Японській організації зовнішньої торгівлі – ДЖЕТРО, Японському банку міжнародного співробітництва та Японському інституту іноземних інвестицій за організацію цього масштабного заходу, спрямованого на презентацію інвестиційних можливостей України. Щиро вдячний також представникам ділових кіл та офіційних установ Японії, які відгукнулись на наше запрошення. Переконаний, що сьогоднішній семінар сприятиме підвищенню зацікавленості японських компаній в інвестуванні та веденні бізнесу в Україні“, – наводить прес-служба слова Януковича.

Глава держави зокрема відзначив, що мистецтво інвестора полягає в тому, щоб у правильний час опинитися у правильному місці і прийняти правильне рішення.

«Сьогодні Україна – це „три в одному”: правильне місце, правильний час і правильне рішення», – зауважив Президент, додавши, що закликає японських бізнесменів повірити не словам, а конкретним цифрам.

Подолавши економічний спад, Україна вийшла на етап стабільного розвитку, констатував Віктор Янукович. Президент, зокрема, нагадав, що за підсумками 2010 року зріст ВВП склав близько 5%, а промислового виробництва – близько 11%.

«Наступного року, за деякими прогнозами, Україна матиме одні з найкращих показників зростання ВВП на континенті.

“Ми активно працюємо над вдосконаленням державних механізмів поліпшення інвестиційного клімату в Україні. З цією метою мною була створена Рада вітчизняних та іноземних інвесторів, робота якої повинна стати додатковим важелем у процесі підвищення інвестиційного потенціалу та привабливості нашої держави. Найближчим часом буде затверджено персональний склад Ради, до якого увійдуть керівники найбільших українських підприємств і найбільші іноземні інвестори”, – зазначив Янукович.

Президент підкреслив високу зацікавленість України у присутності японського бізнесу в “усіх сферах нашої економіки та освоєнні японським капіталом перспективного українського ринку” і запросив підприємства і компанії Японії серйозно переглянути свої стратегії розвитку бізнесу в українському напрямі, з урахуванням позитивних змін, “які відбулися в нашій державі за останні місяці”.

Учасникам форуму Глава держави запропонував активніше співпрацювати з українськими партнерами і розпочати ділові переговори просто зараз. Він побажав учасникам заходу плідної роботи та всіляких успіхів у спільній справі розбудови торговельно-економічних відносин між Україною і Японією.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.