Новини економіки. 12 січня. Говорячи про скорочення чиновницького апарату, яке відбулося в рамках адміністративної реформи, Віктор Янукович підкреслив, що частину зекономлених від скорочення коштів потрібно спрямувати на підвищення ефективності роботи державних службовців.

Янукович розповів куди витратить гроші зекономлені за рахунок реформ

Про це повідомляють у прес-службі глави держави.

“Я хотів, щоб ви почули: якщо ми скорочуємо 50% апарату Уряду, то як мінімум від 100% коштів, які звільяться, 50% треба спрямовувати на підвищення заробітних плат. А це означає підвищення мотивацій, боротьбу з корупцією, залучення до роботи фахівців високого рівня”, – наголосив Президент.

Глава держави підкреслив, що реформа державного управління і бюджетна політика на наступний рік тісно пов’язані між собою.

Президент зауважив, що бюджет на 2011 рік сформовано на новій податковій базі, головне завдання якої – забезпечити умови для сталого зростання, підвищити соціальні стандарти.

“Це – бюджет реформ і розвитку. Він спрямований на удосконалення всіх напрямків життя нашої країни”, – заявив Віктор Янукович, додавши, що пріоритетними були і залишаються соціальні видатки.

“Я вимагатиму неухильного забезпечення запланованого у бюджеті збільшення розмірів прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати”, – також сказав глава держави.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.