Новини України. 27 січня. Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко вважає, що участь Президента Віктора Януковича у Міжнародному економічному форумі в Давосі буде безрезультатною для національної економіки України.

Юлія Тимошенко
Тимошенко не розуміє чому Янукович поїхав в Давос

“Україні сьогодні не довіряють, і поїздка Януковича в Давосце, по суті, викидання грошей на вітер, тому що його авторитету немає для того, щоб залучати в Україну інвестиції на таких форумах, як Давос“, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні перед черговим відвідуванням Генеральної прокуратури.

Лідер партії “Батьківщина” нагадала, що економічна політика теперішнього уряду, підконтрольного Президенту, призвела до зниження рейтингу України в міжнародних оцінках.

Президент України поїхав в Давос на фоні такої безпрецедентної корупції, яка відбувається в Україні, на фоні того, що ключові міжнародні агенції знизили Україні рейтинг економічних свобод на 12 позицій, і тепер Україна посіла останнє місце в Європі і одне з останніх місць у світі. Він поїхав в Давос на фоні того, що порівняно з останнім докризовим 2008 роком іноземні інвестиції в українську економіку знизилися більше ніж у два рази. Це говорить про те, що в Україні знищені останні економічні свободи – останні умови для внесення інвестицій, в тому числі великими міжнародними компаніями”, – пояснила Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.