Новини України. 29 січня. Українська влада і опозиція повинні разом захистити українські організації в Росії.

Про це заявив російський опозиціонер Борис Нємцов в ефірі Шустер Live, коментуючи ситуацію навколо Бібліотеки української літератури в Москві і закриття організацій українців у Росії.
“Дії, які зараз вчиняє російська влада – це дії ворожі”, – упевнений він.
“Ніякі це не юридичні дії. Це політичне замовлення”, – додав Нємцов.
“Один дзвінок Януковича Путіну чи Медведєву, нормальна така чоловіча розмова і ця тема буде закрита”, – упевнений політик.
За його словами, українська влада і опозиція “могли б разом вступитися за українські організації”.
“Обмеження росіян в Україні, обмеження українців у Росії – це ганьба. Невже незрозуміло. Це позорище”, – сказав Борис Нємцов.
“У мене є конкретна пропозиція до Януковича і опозиції. У вас спільного мало, але от з цього питання я вважаю ви повинні разом виступити. Чим швидше, тим краще”, – зазначив політик.
Як відомо, 27 січня касаційна інстанція Верховного суду РФ залишила в силі рішення про ліквідацію Федеральної національно-культурної автономії українців Росії.
Верховний суд 24 листопада минулого року задовольнив позов Мінюсту Росії з вимогою ліквідувати організацію, проте це рішення було оскаржене в касаційній інстанції. ФНКА просила скасувати рішення ВС про ліквідацію.
Джерело УП