Новини політики. 28 січня. Президент Віктор Янукович заявляє, що у мовному питанні Україна дотримуватиметься Європейської хартії мови.

Віктор Янукович
Янукович хоче розвитку в Україні усіх культур, як у Європі. Певно він забув про міжкультурні та міжетнічні конфлікти які дедалі частіше трапляються у Європі

“Кращий варіант, який сьогодні існує в світі, це Європейська хартія мови. Якщо ми її будемо дотримуватись і створимо умови для розвитку в Україні кожної культури населення, яке населяє Україну, це буде відповідати нашим європейським прагненням”, – сказав Янукович в інтерв’ю Бі-Бі-Сі.

“Тому що Європа – це країна регіонів. Україна – це також країна регіонів. І люди звикли ходити в одну церкву. Не можна їх примушувати ходити в іншу. Не можна!”, – додав він, щоправда певно забув, що Європа – це не зовсім країна.

Янукович наголосив, що “держава не повинна в це втручатись”, а “повинна створювати умови для кожної людини”.

“І це буде справедлива державна політика”, – зазначив він.

Коментуючи 20-річчя з Дня незалежності України, яке святкуватимуть цього року, Янукович заявив:

“Можна із впевненістю сказати, що Україна відбулась як держава. І до цього доклали багато зусиль всі, хто жив у ці часи незалежності 20 років. Всі, хто працював на різних посадах – і високих, і не високих. Тобто, це безперечний факт, що незалежна Україна відбулась. Все! Це головне!”

Говорячи про майбутнє України, Янукович висловив переконання в тому, що Україна – “це унікальна держава з унікальним географічним положенням, ресурсами, людським капіталом”.

“І Україна буде в числі найбільш розвинутих країн вже найближчим часом. Я сказав би так. От в цьому десятиріччі. Я в цьому переконаний”, – заявив він.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.