Новини України. 27 січня. 27-28 січня 2011 року відбудеться робочий візит Президента України Віктора Януковича до Швейцарії з метою участі у заходах Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

Віктор Янукович
Янукович сьогодні летить в Давос

Про це повідомив глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін, передає прес-служба президента.

Президент України візьме участь у інтерактивній дискусії, організованій австрійським урядом та Організацією економічного співробітництва та розвитку, на тему: «Від Австрії до Центральної Азії: інвестиції та тенденції конкурентоспроможності на наступне десятиліття». Згаданий захід, серед іншого, буде присвячений підготовці регіонального саміту ВЕФ з питань економічного розвитку країн Східної Європи та Центральної Азії (Відень, 8-9 червня 2011 р.).

28 січня 2011 року Глава держави виступить у Давосі на Сьомій українській ланч-конференції «Старт для змін». Під час цього традиційного заходу планується у неформальній обстановці – за участю Президентів України та Польщі, провідних політиків та бізнесменів світу – оцінити можливі переваги від проведення в обох країнах фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Цього ж дня у рамках щорічного засідання ВЕФ Президент України як співдоповідач візьме участь у спеціальній інтерактивній сесії високого рівня «Енергетичне майбутнє Європи». Під час цього заходу розглядатимуться напрямки гарантування енергетичної безпеки Європи, забезпечення надійного та конкурентоспроможного постачання енергоносіїв, геополітичні аспекти енергетичної політики, а також розвиток альтернативної енергетики.

Як підкреслив Глава Адміністрації, Президент України має намір акцентувати, серед іншого, на важливості та актуальності чорнобильської проблематики, належній реалізації «чорнобильських проектів», привернувши увагу до низки відповідних заходів, що відбудуться навесні цього року в Києві, зокрема – до Міжнародної конференції високого рівня «Двадцять п’ять років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього».

Сергій Льовочкін повідомив, що майданчик Давоського форуму буде ефективно використано для проведення двосторонніх зустрічей Глави держави, зокрема з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, Президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським, Генеральним секретарем ООН Пан Гі-Муном, Президентом ЄБРР Томасом Міровим.

Планується також, що Президент України дасть інтерв’ю представникам провідних світових ЗМІ, зокрема виданням «Вашингтон Пост» та «Уолл Стріт Джорнал», телекомпанії «Бі-Бі-Сі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.