Новини політики. 15 січня. У фракції БЮТ-“Батьківщина” припустили, що правоохоронці самі можуть готувати провокації під час акції 22 січня, приуроченої до Дня Соборності.

Ольга Боднар

Про це у коментарі Gazeta.ua заявила “бютівка” Ольга Боднар, коментуючи заяву міністра внутрішніх справ про можливе кровопролиття у цей день.

“Якщо Анатолій Могильов знає про подібну підготовку, яка може зірвати мирну акцію пов’язану з Днем злуки, то треба було звернутись до Генеральної прокуратури. Треба було повідомити про можливі злочини, якщо він не справляється з цим. Якщо він апріорі готує їх сам або знає хто це робить, проте ніяким чином не усуває ці потенційні правопорушення, то є питання до того, що сказав міністр”, – підкреслила вона.

“Глава МВС має чітко знати, що заздалегідь звинувачувати будь-кого у скоєнні злочину не можна, доки цей факт чи хоча б спроба його скоєння не відбулися”,- сказала Боднар.

“Якщо так говориться, то думаю, що влада готує провокації відносно мирних демонстрацій на це число. Завжди так було під час святкування об’єднання України з моменту отримання незалежності”, – наголосила Боднар.

Політик також повідомила, що мітингувальникам перешкоджають їхати у столицю.

“Усім перевізникам категорично заборонено в цей день виїжджати за межі міст і області. Інакше пообіцяли скасувати їм ліцензії. Це ще раз підтверджує те, що нинішня влада не може бути пов’язана з демократією”, – зазначила вона.

Боднар сказала, що ВО “Батьківщина” готове прийняти у свої лави й інші опозиційні сили на час проведення акції.

“Будемо виконувати те, що запланували. Якщо хтось приєднається, то не будемо заперечувати. Ніхто не буде дивитися на прапори. Хто стоятиме поруч, ті і будуть побратимами”, – додала “бютівка”.

Як відомо, МВС посилює контроль у зв’язку з громадянськими акціями, які плануються на 17 та 22 січня, та збиратиме інформацію про їхніх учасників.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.