Новини світу. 20 січня. Звіт американського комп’ютерного гіганта Apple за перший квартал фінансового року, який закінчився в грудні, показав зростання чистого прибутку на 78% до 6 млрд. доларів.

Експерти обдумують долю Apple без Джобса

Виручка компанії підійшла до рекордної позначки в 27 млрд. доларів.

Такого успіху Apple домігся за рахунок вражаючих продажів планшетного комп’ютера iPad, смартфона iPhone і комп’ютерів Mac.

“Ми вважаємо, що плани компанії на 2011 рік не зміняться. Як і було намічено, вони, швидше за все, вийдуть на ринок з новою версією iPad, з новим iPhone і новою операційною системою. Так що поки Apple залишається на плаву і не думаю, що їх бізнес завалиться, принаймні, в своїй основі”, – розповів Euronews аналітик Standard & Poor’s.

Побоювання пов’язані із засновником Apple Стівом Джобсом, якого вважають автором ідей створення культових продуктів компанії. На початку тижня акції корпорації на біржах “полетіли” вниз, коли 55-річний Джобс оголосив, що тимчасово залишає компанію за станом здоров’я. Джобс хворий на рак, він відходить від справ уже вдруге за два роки. Нинішній зовнішній вигляд Джобса змушує експертів сумніватися в тому, що він повернеться в Apple.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.