Новини авто. 26 січня. Компанія Volkswagen розсекретила надекономічний автомобіль XL1, прем’єра якого відбудеться на автосалоні в Катарі, що відкривається 26 січня.

Volkswagen XL1

Витрата палива цієї машини в змішаному циклі складає 0,9 літра на сто кілометрів пробігу, а рівень викидів CO2 – 24 грами на кілометр.

За словами представників Volkswagen, новинка демонструє, що створити автомобіль, який споживає менше літра палива на “сотню” і що дозволяє використовувати його у щоденних поїздках, цілком реально вже зараз, а не в найближчому майбутньому.

Volkswagen XL1 за рахунок широкого застосування в конструкції вуглепластикових деталей вийшов дуже легким, а коефіцієнт аеродинамічного опору автомобіля становить всього 0.186. Новинка оснащена гібридною силовою установкою, що поєднує в собі 48-сильний двоциліндровий дизель, електромотор потужністю 27 кінських сил, семиступінчастий “робот” DSG з двома зчепленнями і літій-іоннійні акумулятори. За даними виробника, виключно на електротязі машина може проїхати 35 кілометрів, а зарядити її батареї можна від звичайної домашньої розетки. Час їх повної “заправки” поки не повідомляється.

Представники Volkswagen уточнюють, що при розробці XL1 вдалося істотно знизити витрати на виробництво подібних автомобілів, що, за їхніми словами, сильно наближає той час, коли аналогічні машини можна буде випускати серійно. Також в німецькому концерні запатентували нову технологію виробництва кузовних деталей з армованого вуглецевим волокном пластику. Зазначимо, що деталі, створені за аналогічною технологією, застосовуються і в конструкції болідів Формули-1.

Перший концепт-кар концерну Volkswagen з аналогічними показниками паливної економічності був представлений в 2002 році. Ця машина оснащувалася одноциліндровим дизельним мотором об’ємом 0,3 літра і потужністю 8,5 кінських сил. Середня витрата палива такого автомобіля становив 0,89 літра палива на сто кілометрів шляху.

Другий прототип з цієї лінійки, L1, дебютував в 2009 році. У рух він приводився двоциліндровим дизелем об’ємом 800 кубічних сантиметрів, а на “сотню” такий автомобіль витрачав 1,49 літра палива.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.