Новини України. 3 січня. Голова політради партії “Наша Україна” Валентин Наливайченко висловив стурбованість у зв’язку із заявою Патріарха Філарета щодо переслідування Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).

Валентин Наливайченко

“Сьогодні влада, яка зобов’язана діяти у відповідності з конституційним принципом відокремлення церкви від держави, дає помилковий і недалекоглядний сигнал усім віруючим людям в Україні, демонструючи неприховану прихильність винятково до однієї церковної конфесії”, – цитує політика прес-служба партії.

На його переконання, в рамках пострадянської бюрократичної логіки такі дії означають оголошення чиновницької війни релігійному злагоді в Україні.

“Така політика неминуче буде покривати релігійне рейдерство, захоплення храмів, нехтування духовних потреб наших громадян”, – вважає нашоукраїнець.

“Йдучи таким неправильним шляхом, влада не тільки віддаляється від ідеї єдиної помісної церкви, а й стає ідейним продовжувачем більшовицьких переслідувань і репресій проти української церкви в ХХ столітті”, – упевнений Наливайченко.

Наша Україна” висловила підтримку УПЦ КП і мільйонам її віруючих.

Нагадаємо, раніше Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заявив, що в Україні робляться спроби реалізувати масштабний план з розвалу і знищення Української православної церкви Київського патріархату.

Джерело Ліга

Comments

  1. Ці спроби розвалити церкву давні, але тепер вони мають підтримку від рецидивістської влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.