Новини політики. 3 січня. Лідер Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталія Вітренко вимагає від Президента Віктора Януковича “припинити неонацистські вилазки” і покарати їх ініціаторів за “тероризм”.

Наталя Вітренко

“Незважаючи на публічні обіцянки нинішньої української влади припинити практику уславлення посібників фашистів, терористів-бандерівців і інших ворогів нашого народу, незважаючи на серйозну заклопотаність європейської громадськості процесом звеличення колабораціоністів в Україну, ситуація в країні не змінюється. Влада не тільки не бореться з проявами неонацизму, але, по суті, заохочує їх “, – цитує політика прес-служба партії.

“Саме тому українські нацисти ведуть себе дедалі зухваліше і цинічніше. Вже сьогодні вони переходять до тактики терору і залякування – типовим фашистським методом. Так, декількома терористичними актами неонацисти “відзначили” річницю з дня народження Бандери, докази злочинної діяльності якого на стороні націонал-соціалістичної Німеччини загальновідомі”, – сказала Вітренко.

“У ніч на 1 січня в Чернігові нацисти облили бензином і підпалили наметове храм великомучениці Катерини канонічної Української православної церкви. Згорів храм, трапезна, церковна атрибутика, одяг знаходяться в храмі людей. Завдяки щасливому випадку обійшлося без людських жертв”, – розповіла лідер ПСПУ.

“У ту ж ніч, на 1 січня 2011 року, в Запоріжжі спрацював потужний вибуховий пристрій біля офісу обласної організації КПУ (в терористичному акті підозрюються представники ВО” Свобода “). Декількома днями раніше вибухові пакети були підкинуті під двері офісу однієї з політичних партій у Чернігові. Будівлі завдано значних збитків “, – нагадала вона.

“Я в черговий раз вимагаю від вас, Віктор Федорович, негайно припинити будь-які неонацистські вилазки, тим більше ганебне явище тероризму. Усі винні в терористичних актах повинні бути викриті в найкоротші терміни і суворо покарані”, – підкреслила вона.

“Неонацистських партій, людиноненависницька пропаганда, ксенофобія, прославляння фашистських посібників – все це повинно бути реально заборонено в Україні. І почати потрібно з обіцяного вами скасування указів Ющенка, героїзування Шухевича, Бандери“, – заявила Вітренко.

Джерело Ліга

Comments

  1. Тероризм винайшли комуністи, а не неонацисти. Тому боротись треба з коренем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.