Новини технологій. 11 січня. Nike спільно з компанією TomTom, відомої GPS-картами і навігаторами, випустив пристрій Nike + SportWatch.

Годинник Nike з GPS

Спортивні годинник з супутниковою навігацією розроблені для професійних спортсменів і людей, що здійснюють щоденні пробіжки. Можливості SportWatch в зв’язці із спеціальними датчиками для взуття від Nike дозволяють відслідковувати не тільки переміщення бігуна, а ще й такі параметри, як витрата калорій, ритм бігу, пульс, час, витрачений на одне коло і інші показники.

Інформація про тренування або пробіжку зберігається в пам’яті гаджета, і при бажанні її можна синхронізувати з сайтом NikePlus.com (цей сервіс дозволяє зберігати дані про тренування і ділитися ними з іншими користувачами).

Від Nike + для власників iPhone або iPod touch також випущено спеціальний додаток Nike + GPS App. Можливості цього софта дозволяють відстежувати інформацію про пробіжку, а також повідомляти про її показниках у соціальну мережу Facebook, де друзі бігуна можуть коментувати або обговорювати результати.

Розробки, що об’єднують спорт і мобільні технології, присутні і в інших виробників. Наприклад, Samsung SGH-F110 miCoach представляє собою персонального тренера для бігунів, виконаного на базі мобільного телефону

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.