Новини України. 14 січня. Звіт міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова і його резонансна заява про те, що міліції відомо про підготовку кровопролиття 22 січня цього року, ніщо інше як бажання залякати людей, аби вони не брали участь у акціях протесту проти дій влади.

Гриценко просить Могильов назвати тих, хто готує кровопролиття

Про це заявив голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

«Якщо міністру теоретично відомо про факти підготовки кровопролиття, він повинен негайно провести професійне розслідування й оприлюднити того, хто готує це кровопролиття – влада, Партія регіонів, Наша Україна, якась конкретна фізична особа тощо. Його ж сьогоднішня заява – безвідповідальна», – заявив Гриценко в ефірі телеканалу UBC.

На думку голови «Громадянської позиції», замість документувати всі негативні факти, що пообіцяв Могильов, міліція повинна протидіяти їм, не допускати, захищати людей.

«Заява міністра МВС – чисто провокативна, яка нічого іншого окрім нагнітання страху в країні не несе», – підкреслив Гриценко.

Він також наголосив, що люди повинні відстоювати власні законні права, якщо їх порушують, в тому числі і під час акцій протесту.

«Не треба нікого боятися», – цитує нардепа прес-служба «Громадянської позиції».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.