Новини України. 27 січня. В «БЮТ-Батьківщина» вважають цілком справедливим покарання для старшого сержанта Швеця, якого було звільнено з лав ДАІ Одеси за наругу над державною мовою, йдеться в заяві прес-служби політичної сили.

Микола Азаров
БЮТ хоче, щоб Азаров звільнив Костусєва

В партії вважають, що «сказавши «А», керівництво країни має сказати і «Б».

«Тому тепер ми чекаємо, яку ж міру покарання обере лідер Партії регіонів, прем’єр-міністр України Микола Азаров по відношенню до свого однопартійця, мера Одеси пана Костусєва.

Нагадуємо, що цей добродій всупереч Конституції та закону України «Про державну службу» – фактично заборонив вживати та використовувати українську мову в роботі та діловодстві міської влади Одеси.

Водночас реакції зі сторони прокуратури, а також вищих посадових осіб держави на цей кричущий і загальновідомий факт, досі не було», – йдеться в заяві.

«БЮТ-Батьківщина» закликає владу бути послідовною і боротися не лише з наслідками зневаги до української мови державними службовцями дрібної ланки, але й з першопричинами цього, а саме особистим прикладом, який подають своїм підлеглим такі «українофоби», як Костусєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.