Новини економіки. 5 січня. Львів. Львівська обласна рада звернулася до прем’єр-міністра Миколи Азарова з вимогою забезпечити Львівську область необхідним фінансовим ресурсом з метою погашення кредиторської заборгованості, що виникла на 1 січня 2010 року.

обласна рада
Львівська обласна рада

Відповідне звернення облрада прийняла на засіданні сесії вчора, 4 січня.

У своєму зверненні Львівська обласна рада констатує, що внаслідок дій органів Державного казначейства України станом на 1 січня 2011 року сума неоплачених платіжних доручень у Львівській області становить 142 млн. гривень, в тому числі щодо обласного бюджету – понад 20 млн. грн.

«Несплаченими залишаються як поточні, так і капітальні видатки таких розпорядників коштів, як головне управління охорони здоров’я, головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Внаслідок не проведення видатків вищезгаданими розпорядниками виникла загроза різкого зростання невиплати заробітної плати суб’єктами господарювання, що на кінець 2010 року сягнула на Львівщині близько 67 млн. грн.», – зазначається у зверненні

«Водночас, за оперативними даними, за 2010 рік план дохідної частини обласного бюджету перевиконано, зокрема сума надходжень податків, зборів та платежів на 17,6 млн. грн. перевищує запланований показник. Таким чином, при зазначеному надплановому надходженні місцевих бюджетів області , видаткова частина обласного бюджету не виконується, що має негативні економічні та соціальні наслідки. Непроведення платежів органами Державного казначейства є порушенням Конституції, Бюджетного кодексу, Закону України “Про місцеве самоврядування” в частині самостійності місцевих бюджетів та заборони втручання державних органів, зокрема Кабінету міністрів, в процес їх виконання», – йдеться далі.

З огляду на вищесказане, облрада вимагає забезпечити Львівську область необхідним фінансовим ресурсом з метою погашення кредиторської заборгованості, що виникла на 1 січня 2010 року”.

Джерело Вголос

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.