Новини України. 19 січня. Київ. Будівництво майданчика для вертольота президента Віктора Януковича, яке зараз йде біля Верховної ради у Києві, не обійшлося без несподіванок.

Будівельники знаходять в землі людські кістки

Як розповіли робочі, вони часто знаходять тут останки людей, пише “Сегодня“.

“Вздовж майданчика викопується траншея під комунікації. Буває, що бригада знаходить тут людські кістки й черепи. Очевидно, це прах жертв Другої світової війни. Ми акуратно збираємо ці кісточки в пакет і десь під горбком акуратно закопуємо”, – розповіли нам робітники.

За словами історика Дмитра Малакова, не виключено, що це останки жертв революції, яких розстрілювали чекісти в 1918 році.

“Швидше за все, це відбувалося на пагорбі, на якому стоїть зараз Верховна рада, – тіла скочувалися вниз. Будь-яке організоване кладовище там навряд чи було, адже поруч знаходилися житлові будинки. На користь чекістів також говорить і те, що робітники не знаходять будь-яких речей поруч з останками. А більшовики, як відомо, часто розстрілювали роздягнених людей. До речі, робочим, перш ніж ховати прах по Києву, ми б радили викликати міліцію, як і належить в таких випадках”, – розповів відомий історик.

Нагадаємо, дві ділянки землі, які Київрада виділила під вертолітний майданчик Віктора Януковича на Парковій дорозі, передані президентові в оренду на 25 років, орендна плата становитиме 2 млн грн на рік.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.