Новини здоров’я. 17 січня. Американська академія педіатрії опублікувала результати чергового дослідження, результати якого не обіцяють геймерам нічого доброго, повідомляє агентство Reuters, з посиланням на публікацію в журналі Pediatrics.

Відеоігри негативно впливають на психіку дітей

Протягом двох років лікарі пильно спостерігали за трьома тисячами сінгапурських школярів, які проводять різну кількість годин за комп’ютерними і відеоіграми. З’ясувалося страшне: погіршення зору і проблеми, пов’язані з малорухливим способом життя, не єдині небезпеки, які їх підстерігають.

10% школярів стали просто залежними від ігор, а у деяких з’явилися психічні відхилення. Навіть ті, кому вдалося уникнути ігроманії, зізналися, що тяга до ігор у них значно зросла. У середньому діти проводили за комп’ютером/приставкою по 20 годин на тиждень. У різних досліджуваних групах кількість “патологічних гравців” відрізнялося, але загалом і в цілому результати такі: на кожну групу доводилося 9-12% ігрозалежних хлопчиків і 3-5% дівчаток.

Кількість дітей з психічними розладами оголошено не було. У дослідженні говориться, щодіти, що проводили максимальний час за грою, стали дуже імпульсивними у них погіршилися соціальні навички, у більшості помічені прояви синдрому глибокої депресії, необгрунтованого страху і соціальна фобія.

“Дві-три години на день, проведені перед телевізором або комп’ютером практично не позначаються на здоров’ї, однак вихід за ці рамки може спричинити серйозні проблеми для здоров’я”, – застерігає  Марк Гріффітс, професор Університету Ноттінгем Трент. який очолював дослідження.

Джерело подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.