Новини України. 4 січня. Обвинувачених у вбивстві таращанського прокурора Сергія Мрука – братів Олеся та Олега Бугрій – суд засудив до 15 років в’язниці, а їх водія як співучасника – до 10-ти.

sud
Суд посадив винних у вбивстві Мруки

Нагадаємо, в кінці вересня 2009 року Мрука застрелили з рушниці в його кабінеті. Стікаючи кров’ю, він встиг викликати міліцію. За версією слідства, його замовив помічник Олесь через те, що той до нього прискіпувався по роботі. А фатальний постріл зробив його брат Олег, який був військовослужбовцем.

Родичі братів не вірять в їх винність. Батько засуджених Володимир Бугрій вважає, що правоохоронцям потрібно шукати справжніх злочинців, тому що в справі є безліч нестиковок, повідомляє Сегодня.

«Це дурість, що Олесь вбив або хотів вбити свого начальника Сергія Петровича. Я знаю, що Олесь з Мрука були у добрих стосунках, вони дружили, до того ж у слідства не було ні свідків вбивства, ні доказів. Знайшли “козлів відпущення” і назвали їх винними. Ми подаємо апеляцію, зараз намагаємося освідомити вирок. Можливо, вбивць потрібно шукати серед тих, хто пов’язаний з наркоторгівлею. Від своїх джерел я знаю, що інформація про ці особи була в ноутбуці Мруки, але після похорону він зник. Тепер я розумію, скільки невинних людей знаходиться в неволі».

У ГПУ ситуацію прокоментували так: «Вимагати апеляції – це право родичів, ми ж у будь-якому випадку теж будемо апелювати, але щоб міру посилення покарання. Прокуратура вимагає вищої міри, тобто довічного для винних у вбивстві», – повідомив нам голова прес-служби ГПУ Юрій Бойченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.