Новини світу. 31 січня. На дахах будинків у центрі столиці Єгипту розмістили солдатів, наказавши стріляти на будь-який відблиск від фотоапаратури.

Єгипет демонстрації
Єгиптяни не покидають вулиці Каїра, не зважаючи на комендантську годину

Працівники готелів у центрі Каїра до смерті перелякані: у місті, охопленому бунтом, чекають провокацій з боку військових.

“На будь-який відблиск в вікнах від фотокамери війська можуть відповісти стріляниною, – говорить метрдотель готелю Sity View, – У готелі почалися обшуки, шукають журналістів, віднімають всю записуючу апаратуру”

Гарсон, розмахуючи руками, радить зашторити вікна і не висовуватися – застрелять і спишуть все на повстанців.

“Готується щось дуже серйозне, – говорить співробітник готелю. – Журналістів, мабуть, зачищають, щоб жорстко, без зайвих свідків, розігнати мітинг”, передає Life News.

Напруга в Каїрі після настання комендантської години (о 15.00 за Києвом) все зростає.Люди не збираються розходитися до домах.

В демонстраціях загинуло вже понад 150 осіб, повідомляє телеканал Al Jazeera.

Над містом кружляють вертольоти, люди на площі біля Єгипетського музею скандують «Геть Мубарака!», але їх стало втричі-вчетверо більше, ніж раніше.

“Ми не підемо, нехай іде Мубарак!”, – доноситься з площі.

Тим часом Хосні Мубарак заявив, що не збирається покидати посаду глави держави.

Ще близько полудня люди молилися, їли, носили на руках військових (їм вдячні за збереження нейтралітету), але тепер крики стають все більш лютими: обидві сторони розуміють, що скоро все закінчиться новим кровопролиттям.

В країні працює мобільний зв’язок, але під перевантажений, тож людям важко зв’язатися по ньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.