Японці планують збудувати найбільшу вітряну електростанцію в світі з використанням мінімуму площі поверхні.

Вітер – екологічно чистий і теоретично невичерпне джерело енергії; на жаль, гідності його перекриваються його низькою ефективністю щодо інших способів отримання електрики. Щоб одержати кількість енергії, що подібна з заводом, котрі спалюють вугілля, знадобитися кілька квадратних кілометрів, заставлених вітряними млинами.
Але тут Японські розробники з компанії ZENA Systems застосували в цілому звичний для країни принцип «будувати вгору, а не вшир».
Споруда буде представляти собою шестикутну вежу 50-метрів у висоту. Форма дозволить вловлювати вітер, що дме в будь-якому напрямку і на різних висотах.
Потік повітря буде скорочуватися і направлятися по тунелю всередині башти вниз, під землю, де і буде зберігатися енергія. Таким чином, зовні станція буде займати мінімум площі.
В ZENA Systems стверджують, що цією спорудою вони випрубують Закон Бетца, який стверджує, що максимальний ККД, який вітряна електростанція може досягти – 59,3%. Для зберігання енергії компанія також використовує власну методику, яка коротко описана представником ZENA як «рішення, засноване на елементі ванадію, розбавленому дистильованою водою і нановодою».
Нижче продемонстровано переваги нової технології в порівнянні зі звичайними вітряними млинами:
Електростанція буде побудована в містечку Куруме, Фукока.