Японці планують збудувати найбільшу вітряну електростанцію в світі з використанням мінімуму площі поверхні.

Вітрова електростанція в Японії
Проект найбільшої вітрової електростанція в Японії

Вітер – екологічно чистий і теоретично невичерпне джерело енергії; на жаль, гідності його перекриваються його низькою ефективністю щодо інших способів отримання електрики. Щоб одержати кількість енергії, що подібна з заводом, котрі спалюють вугілля, знадобитися кілька квадратних кілометрів, заставлених вітряними млинами.

Але тут Японські розробники з компанії ZENA Systems застосували в цілому звичний для країни принцип «будувати вгору, а не вшир».

Споруда буде представляти собою шестикутну вежу 50-метрів у висоту. Форма дозволить вловлювати вітер, що дме в будь-якому напрямку і на різних висотах.

Найбільша вітрова електростанція в Японії

Потік повітря буде скорочуватися і направлятися по тунелю всередині башти вниз, під землю, де і буде зберігатися енергія. Таким чином, зовні станція буде займати мінімум площі.

Найбільша вітрова електростанція в Японії

В ZENA Systems стверджують, що цією спорудою вони випрубують Закон Бетца, який стверджує, що максимальний ККД, який вітряна електростанція може досягти – 59,3%. Для зберігання енергії компанія також використовує власну методику, яка коротко описана представником ZENA як «рішення, засноване на елементі  ванадію, розбавленому дистильованою водою і нановодою».

Найбільша вітрова електростанція в ЯпоніїНижче продемонстровано переваги нової технології в порівнянні зі звичайними вітряними млинами:

Найбільша вітрова електростанція в ЯпоніїЕлектростанція буде побудована в містечку Куруме, Фукока.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.