Новини політики. 6 січня. Ужгород. В Ужгороді створено ініціативну групу з проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради і президента Віктора Януковича.

Януковичу хочуть виразити недовіру

Про це повідомив депутат Ужгородської міськради від “Батьківщини” Василь Гнатків.

За його словами, згідно закону про всеукраїнський і місцеві референдуми, 6 грудня 2010 в місті Ужгороді відбулися збори громадян щодо створення ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму щодо дострокового припинення повноважень народних депутатів і президента.

На зборах була створена така ініціативна група, до складу якої увійшли 20 чоловік.

Крім того, за словами Гнатківа, був визначений перелік і формулювання питань, що виносяться на референдум і стосуються дострокового припинення повноважень Верховної Ради, президента і проведення дострокових виборів.

“4 січня 2011 пакет документів про створення в Ужгороді ініціативної групи зареєстрований в Ужгородській міськраді. Такі самі ініціативні групи створені і в інших населених пунктах країни, тому сподіваюся, що воля народу буде врахована, і такий референдум вдасться провести”, – сказав Гнатків.

У той же час заплановані на середу в Чернівцях збори ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму щодо недовіри Януковичу, а також вимоги проведення навесні виборів до Верховної Ради, фактично не відбулося.

Збори організовував “Комітет підприємців Буковини” за підтримки Чернівецької облорганізації “Свобода“. На акцію прийшли кілька десятків людей, яким активісти “Свободи” пояснили, що акція не відбудеться, і тільки роздали листівки зі своїми вимогами.

Напередодні окружний Адмінсуд виніс рішення, яким задовольнив позов виконкому Чернівецької міськради, заборонивши Комітету підприємців Буковини проводити збори ініціативної групи з всеукраїнського референдуму.

Члени ініціативної групи Комітету говорять про особливу зацікавленість фіскальних та правоохоронних органів їх підприємницькою діяльністю.

Вони вважають, що після таких рішень “не дивним буде заборона суду, наприклад, на дихання в громадських місцях”.

Джерело ЦензорНет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.