Новини України. 12 січня. Рішення суду щодо скасування закону про присвоєння звання Героя України Степану Бандері свідчить про відсутність в Україні національної влади, яка керувалася б національними інтересами.

Юрій Костенко

Таку думку висловлює народний депутат від фракції НУ-НС, лідер УНП Юрій Костенко.

“Цим рішенням у сотий чи тисячний раз було підтверджено, що суд в Україні залишається більше інструментом охорони прав влади, ніж прав людини, на відміну від демократичних країн світу. Суд законом і його нормами охороняє права людини. В Україні ж суди традиційно виконують замовлення влади і цим самим підтверджують, що системних змін в сутності української влади за двадцять років не відбулося”, – наголосив депутат.

За його словами, влада в Україні є українською тільки на словах, насправді ж “вона (влада. – Ред.) не знає ні української історії, ні українських героїв, в основі діяльності яких постала українська державність як така”.

Костенко також додав, що рішення суду щодо Бандери свідчить про те, що “в Україні немає ні демократії, ні української національної влади, яка керувалася б національними інтересами”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що рішенням суду Указ Президента України Віктора Ющенка № 46/2010 від 20 січня 2010 року “Про присвоєння Бандері звання Герой України” визнано недійсним.

Джерело ІМК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.