Новини технологій. 3 січня. Україна. Станом на кінець листопада 2010 сукупна абонентська база операторів стільникового / мобільного зв’язку в Україні, в порівнянні з попереднім місяцем, зменшилася на 451,6 тис. користувачів або на 0,82%, і склала майже 54,3 млн. абонентів (активованих SIM-карт).

Мобільні оператори втрачають клієнтів

Про це сказано в звіті компанії IKS-Consulting.

Рівень номінального проникнення стільникового зв’язку від загальної чисельності населення країни на кінець листопада 2010 року в порівнянні з показником попереднього місяця зменшився на 1 п.п. – До 118,5%.

За підсумками листопада 2010 року у двох операторів – «Київстару» і «Астеліту» – кількість користувачів зменшилася: на 508 тисяч і на 21 тисячу відповідно.

Зменшення абонбази «Київстару» пов’язане з відтоком клієнтів, які підключилися до мережі компанії, а також до мережі Beeline (до оголошення про об’єднання компаній «Київстар» і УРС) у період літнього туристичного сезону.

Зменшення числа користувачів «Астеліту» – восьмий місяць поспіль (останній раз позитивний приріст спостерігався за підсумками березня поточного року) – можна пояснити триваючою оптимізацією абонбази, особливо помітно вона проявилася за результатами третього кварталу 2010 року.

За підсумками листопада лідером по приросту абонентів як в абсолютному, та і у відносному вираженні стала компанія «Укртелеком», що збільшила число своїх мобільних клієнтів на 32 тисячі або на 5,7%

Лідером у рейтингу операторів з найбільшою абонентською базою залишається «Київстар», у якого за підсумками листопада 2010 року налічувалося майже 24,44 млн. абонентів або 45% від всієї абонентської бази стільникового / мобільного зв’язку України. На другому місці – «МТС Україна», чиє число абонентів на кінець листопада склало близько 18,23 млн., частка ринку – майже 33,6%. Третю позицію в рейтингу займає компанія «Астеліт» – майже 9,62 млн. клієнтів (17,7%).

Джерело ПроІт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.