Новини світу. 16 січня. У Тунісі від отриманих травм помер французький журналіст, який прибув до країни для висвітлення заворушень, що виникли в державі.

Туніс, заворушення
Французький журналіст загинув при висвітленні заворушень в Тунісі

Організація Репортери без кордонів повідомила, що 32-річний Лукас Мебрук Долега, що працював на Європейське фотоагентсво (EPA), отримав поранення в п’ятницю під час заворушень у столиці, передає Reuters.

Долега отримав поранення в голову в результаті вибуху заряду зі сльозоточивим газом.

Тим часом в Тунісі ситуація на вулицях дещо покращується. Тепер пересування людей і автомашин по вулицях заборонено з 18.00 до 05.00 за місцевим часом (19.00 – 08.00 за київським часом). Таким чином, комендантську годину скорочено на 60 хвилин – раніше ця міра діяла до 6 ранку.

Решта обмеження, введені у відповідності з режимом надзвичайної ситуації в Тунісі, зберігаються. Це стосується заборони на збори більше трьох осіб на вулицях, а також права військових стріляти в осіб, які не підкоряються або намагаються сховатися від співробітників правоохоронних органів.

Масові заворушення, викликані незадовільними соціальними умовами, безробіттям серед молоді та корупцією, в Тунісі почалися ще в грудні 2010 року.

Уряд Тунісу закрив всі школи та університети, число жертв перевищило 20 осіб. На тлі заворушень екс-президент Зін бен Алі втік разом зі своєю родиною в Саудівську Аравію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.