Новини світу. 17 січня. Туніс. Відео. На вулицях Туніса не вщухають безлади.

В Тунісі продовжуються безлади

Сьогодні мешканці влаштували протест біля президентського палацу. Люди невдоволені намірами влади залучити до тимчасового уряду членів колишньої правлячої партії.

“Геть партію диктаторів!” Такі гасла сьогодні знову лунали у столиці Тунісу. Люди вимагали усунути всіх представників колишньої влади від керівництва країною.

Ми не очікуємо чогось гарного від цих злочинців. Їхні закони прийняті на крові тунісців. Вони брехуни. Не можна їм більше довіряти.

Поліція розігнала масовий мітинг, застосувавши сльозогінний газ і водомети.

У країні впроваджено надзвичайний стан, за безпеку відповідає армія. Втім, навіть збройні сили не можуть впоратися з великою кількістю озброєних угрупувань. Уряд закликав громадян захищатися самотужки. Люди організовують комітети оборони.

Гамаль, житель Туніса: “Ми вийшли на вулиці, одягнуті у білі жилетки, аби розпізнавати один одного. Ми про це повідомили поліції. Підготувались, як змогли хтось приніс кийки, хтось зібрав каміння”.

Схожий комітет оборони напав на шведських мисливців, прийнявши їх за терористів. Іноземці приїхали на полювання до Туніса. Серйозних травм вбивці не отримали, у ситуацію вчасно втрутились правоохоронці.

Ове Оберг, мисливець: “Ми не знаємо, хто були ці люди. Та коли вони побачили наші рушниці, то просто оскаженіли. Вони нас повалили на землю, били ногами, руками, а люди довкола кричали”.

Заворушення на околицях столиці потроху вщухають. Мешканці почали виходити з квартир за покупками і за чашкою кави обговорюють останні новини.

Відкрилися здебільшого хлібні та фруктові магазини, а також кафе. Люди приходять купити щось поїсти. Нинішня ситуація схожа на хворобу, але ми вже потроху одужуємо. Впевнений, що впораємося.

Прем’єр-міністр обіцяє якнайшвидше навести в країні лад. Витягувати країну з політичної кризи буде тимчасовий уряд, який діятиме протягом 2-х місяців. За цей час країна має підготуватися до президентських виборів. Європейський Союз і Сполучені Штати вже заявили про намір допомогти провести волевиявлення народу демократичним шляхом.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.