Новини світу. 5 січня. США. Для створення незвичайного об’єкту нерухомості використовувався матеріал під назвою хемпкріт – суміш промислових конопель, вапна і води.

В США побудували будинок з конопель

Над спорудою будинку, розташованого в місті Ешвіль, штат Північна Кароліна, працювала команда з 40 добровольців, підрядників і дизайнерів. Об’єкт отримав схвалення місцевої влади.

Hemcrete – це зареєстроване торгова назва матеріалу, який застосовується будівельниками Європи та Австралії з 1960-х рр.. минулого століття. Головними проблемами при його використанні в США завжди були місцеве законодавство, обсяги пропозиції та вартість, повідомляє портал Gizmag. Однак, при наявності цікавого архітектурного проекту, як у випадку з даним об’єктом, їх вдалося вирішити.

Хемпкріт володіє властивістю «витягування» двоокису вуглецю з атмосфери, що напевно припаде до смаку борцям за навколишнє середовище. Тих, хто боїться, що будинок з конопель атакують наркомани, творці заспокоюють: для того щоб “отримати кайф”, кожному доведеться викурити цілу спальню.

Джерело Деньги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.