Новини культури. 28 січня. Єгипет. Французький архітектор Жан-П’єр Уден стверджує, що Велика піраміда в Гізі (піраміда Хеопса) може мати дві таємні кімнати, про існування яких ніхто до цих пір нічого не знав.

Вчені гадають, що в піраміді Хеопса є ще дві досі невідомі кімнати

Приміщення в центрі піраміди мсьє Уден «побачив» за допомогою 3D-моделювання, вивчивши відомості, надані американським єгиптологом Бобом Брайером. На думку архітектора, у цих кімнатах зберігаються меблі, які покійний фараон Хуфу, відомий у Греції як Хеопс, повинен був використовувати у загробному житті. Такі приміщення є в піраміді Снефру, батька Хуфу. Можливо, елементи старого проекту реалізовані і у Великій піраміді.

Крім того, блоки, складові північної стіни усипальні в піраміді Хеопса, як ніби вказують на наявність там не виявленого поки проходу, який вів до таємних кімнатах і дозволяв виходити назовні учасникам похоронної процесії.

На прес-конференції Жан-П’єр Уден заявив, що дуже хоче знайти потаємні приміщення. Однак задумам пана Удена не судилося збутися: Рада у справах старожитностей Єгипту не пішла на організацію експедиції.

Джерело Топ Ньюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.