Новини світу. 3 січня. Іиалія. Пристрої для прослуховування були виявлені в офісі і римській квартирі міністра з федеральних реформ Італії Умберто Боссі.

Умберто Боссі

Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на самого Боссі, історичного лідера партії “Ліга Півночі“, що входить в правлячу коаліцію.

За словами Боссі, недобре запідозрила кілька місяців тому його секретарка у міністерстві з федеральним реформам.

“Вона звернула увагу, що дуже багато людей знали про те, що я говорив тільки їй”, – сказав Боссі.

У результаті було проведено перевірку, під час якої в офісі міністра був знайдений “жучок”, а в його римській квартирі – відразу кілька підслуховуючих пристроїв.

На питання, чи не знайдені “жучки” в його родинному будинку в місті Варезе (Varese), Боссі відповів у притаманній йому манері:

“Там немає, там у мене мисливська рушниця і револьвер”.

Міністр також повідомив, що офіційно не звертався по цій справі до правоохоронних та слідчих органів Італії.

“Я не хотів піднімати шуму. Все одно розслідування нічого не встановить. Я ставлюся до тих, хто прагне мінімізувати все це”, – сказав він.

Тим не менш, Боссі повідомив журналістам, що довів до відома про виявлення “жучків” свого найближчого соратника по партії, міністра внутрішніх справ Італії Роберто Мароні, який “надіслав кілька своїх людей”.

Ліга Півночі” разом з партією Сильвіо Берлусконі “Народ свободи” входить в правлячу коаліцію, яка після перемоги на виборах 2008 року утворила нинішній уряд Італії.

Джерело Тренд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.