Новини України. 10 січня. Одеса. Прокуратура Одеси направила до суду для розгляду по суті кримінальну справу щодо членів організованого злочинного угруповання в складі посадових осіб Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, Комінтернівської ЦРЛ та посадової особи Комінтернівської РДА, які за хабарі передавали в сім’ї стороннім особам малолітніх дітей і здійснювали операції з новонародженими.

В Одеському пологовому будинку продавали новонароджених

Про це повідомили в прес-службі ГПУ.

Зазначені особи притягнуті до кримінальної відповідальності за отримання хабара, зловживання службовим становищем, службове підроблення, незаконні дії щодо усиновлення, підміна дитини.

У ході досудового слідства виявлено 9 епізодів передачі стороннім особам за хабар новонароджених дітей у віці до одного року, покинутих матерями в пологових будинках. Обвинувачені отримували хабарі в розмірі від 1500 до 4000 доларів. Всього злочинною групою отримано хабарів на суму понад 150 тисяч гривень.

Встановлено факти реєстрації в органах РАГСу Одеси дітей, незаконно усиновлених за підробленими медичними довідками про народження в пологовому відділенні Комінтернівської ЦРЛ.

Зокрема, слідством встановлено жінку циганської національності, яка в червні минулого року за підробленою довідкою зареєструвала хлопчика на своє прізвище, незаконно отримала соціальну допомогу від держави у сумі понад 10 тисяч гривень у зв’язку з нібито народженням цієї дитини.

Тепер міру вини всіх трьох обвинуваченої у цій кримінальній справі визначить суд.

Джерело Подробиці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.