Новини світу. 19 січня. Німеччина. В акваріумі Sea Life в німецькому місті Оберхаузен у четвер відкриється меморіальний комплекс восьминогу Паулю, відомому на весь світ завдяки здатності вгадувати результати матчів за участю футбольної збірної Німеччини.

восьминіг Пауль
Завтра в Німеччині поставлять пам'ятник Паулю

Місцева влада вирішила відкрити меморіал практично через три місяці після смерті восьминога. Меморіальний комплекс вже має назву «Куточок Пауля» і являє собою скульптуру восьминога на футбольному м’ячі висотою майже в два метри і урну з прахом молюска, повідомляє Reuters.

Восьминіг Пауль помер 26 жовтня. Він правильно передбачив всі результати збірної Німеччини під час чемпіонату світу з футболу в ПАР. Перед матчем з Аргентиною захисники прав тварин з організації PETA запропонували відпустити Пауля на волю, проте адміністрація центру заявила, що восьминіг не самостійний і не зможе добувати собі їжу.

Протягом чемпіонату Європи 2008 і чемпіонату світу 2010 він правильно вгадав переможців 11 з 13 матчів за участю збірної Німеччини з футболу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.