Новини України. 24 січня. Миколаїв. Відео. 22 січня, миколаївські правоохоронці провели спецоперацію з ліквідації одного з наркопритонів в Корабельному районі міста Миколаєва.

Коли міліція сама не хоче слідкувати за законом, то їй допомогають батьки

Про це  повідомляэ активіст руху «Батьки проти наркотиків» Юрій Юрін, якого міліціонери взяли на «спецоперацію» з собою.

Будь-які подробиці проведення «облави» Юрін повідомити відмовився, пославшись на те, що коментувати все буде група з зв’язків з громадськістю Миколаївського міського управління міліції.

Тому, що виявили й вилучили правоохоронці у циган під час «спецоперації» поки залишається таємницею, а ось своє спілкування з людьми, які виявилися «обличчям на землі» Юрін вирішив викласти на загальний огляд.

Спілкуючись з циганами «ліквідатор», як він любить себе називати, повідомив їм, що його в Миколаєві «знає кожен собака».

«Федя, твоє щастя, якщо ти тут не торгуєш наркотиками. Передай усім своїм родичам, усім циганам, – їдьте з мого міста! Поки я тут живу – я вам тут життя не дам! », – Заявив Юрін, тим, до кого прийшли в гості міліціонери.

Схоже, відзнятий Юрієм Юріним матеріал буде вельми цікавий миколаївській прокуратурі. Будемо сподіватися, що у прокурорів не виникне питань як до правоохоронців, так і до миколаївського «ліквідатора» наркозлочинності.

Джерело ПН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.