Новини України. 24 січня. Крим. Сьогодні правоохоронці затримали колишнього голову Верховної Ради АРК, голову Ленінської районної організації Партії регіонів Анатолія Гриценка.

Анатолій Гриценко

За свідченнями очевидців, затримання відбувалося на одній з центральних вулиць Сімферополя. Автомобіль Toyota Prado, оформлений на дружину екс-спікера, був зупинений співробітниками ДАІ і бійцями спецпідрозділу «Беркут».

Пізніше з’ясувалося, що сам Гриценко був затриманий за підозрою в причетності до незаконних операцій з кримською землею.

За деякими даними, відносини екс-спікера кримського парламенту і голови Ради міністрів АРК Василя Джарти охололи після повернення останнього з Німеччини, де він проходив тривале лікування. Нібито саме з подачі Гриценка по Криму почали активно поширюватися чутки про те, що Джарти через хворобу піде у відставку. Сам кримський прем’єр в одному зі своїх недавніх інтерв’ю також безсторонньо висловився про Гриценка.

«Може, раніше було прийнято побоюватися, що відсутність керівника і всередині партії, і у владі в цілому призведе до якихось рухів. Наскільки мені відомо, пан Гриценко взагалі у відпустку нікуди не виїжджав, боячись упустити момент, боячись, що без нього щось станеться. Я цього не боюся », – сказав Джарти в інтерв’ю газеті «Перша кримська».

Затримання Гриценка може бути пов’язано з оголошеною кримським прем’єром кампанією з ліквідації земельних самозахоплень. Раніше правоохоронцями був затриманий, а пізніше засуджений Даніял Аметов – колишній позаштатний радник Гриценка, один з лідерів громадського руху «Авдет», яке було створено для відстоювання прав безземельних громадян, які самовільно зайняли земельні ділянки, зокрема – вело переговорні процеси з владними структурами про узаконення самозахоплень.

Джерело Обком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.