Новини України. 3 січня. Севастополь. У Севастополі в Стрілецькій бухті затонув ракетний катер Умань Військово-морських сил України, який був списаний у 2008 році.

Прапор ВМС України

Автор енциклопедії Чорноморського флоту Андрій Бричевський на міському форумі Sevastopol.info повідомив, що ракетний катер Умань ВМС України (бортовий U152) був списаний у 2008 році і проданий на метал приватній фірмі.

Як передає агентство, у цьому ж році корпус ракетного катера був відігнаний до причалів приватної фірми з демонтажу суден біля західного берега бухти Стрілецької.

Ще в кінці 2010 року корпус продовжував перебувати біля причалу, проте в перші дні нового року жителі Севастополя виявили, що колишній бойовий корабель затонув на місці тривалого відстою на глибині близько 10 метрів.

Нагадаємо, 17 вересня на середньому десантному кораблі “Кіровоград” несподівано здетонував артбоєприпас. Четверо військовослужбовців були госпіталізовані у важкому стані.

Вибух стався під час бойових стрільб по наземних цілях, які проходили ввечері у п’ятницю на кримському полігоні “Опук” в рамках навчань “Взаємодія-2010“.

Причиною вибуху снарядів на “КіровоградiВМС України став людський фактор, оскільки при стрілянині використовувалися снаряди, що були простроченими.

Джерело ГазетаУа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.