Новини світу. 18 січня. Казахстан. У зв’язку з НС у Приозерську Союз мусульман Казахстану запропонував застосовувати більш радикальні міри покарання: чиновників, винних у комунальних лихах, стратити, як це робиться в Китаї.

Мусульмани Казахстану хочуть ввести смертну кару для чиновників корупціонерів

Про це голова Спілки мусульман Казахстану Мурат Телібеков заявив в інтерв’ю “Сьомому каналу”.

“Думаю, що нічого страшного не трапиться, якщо розстріляємо пару акимів на центральній площі Алмати або Астани. Упевнений, що на наступний день робота на всіх об’єктах теплопостачання буде кипіти. А через два дні у всіх будинках та установах з’явиться світло і тепло”, – заявив Телібеков.

Голова Спілки мусульман вважає, що корупція – це національне лихо. І прийшла пора карати чиновників ось такими недемократичними методами, йдеться в сюжеті.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року у міській котельні Приозерска сталася аварія котлів. У результаті сотні житлових будинків і об’єктів соцкультпобуту залишилися без тепла. У розмороженому місті був оголошений режим надзвичайної ситуації. Департамент по боротьбі з економічною і корупційною злочинністю по Карагандинській області порушив кримінальну справу за фактом аварії в котельній. Ряд чиновників був притягнутий до відповідальності за статтею “Недбалість”.

Розслідуванням причин аварії займалася урядова комісія на чолі з віце-прем’єром Асетом Ісекешевим. За результатами перевірки оголошено суворі догани заступнику акима Карагандинської області Бауржану Смагулову та начальнику управління енергетики та комунального господарства області Марату Мадієву.

На даний момент в Приозерську поетапно відновлюється теплопостачання.

МНС РК обіцяє, що повністю місто буде підключений до тепла 27 січня.

Джерело Тренд

Comments

  1. в терміновому порядку впровадити таку кару в Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.