Новини світу. 23 січня. В Італії, внаслідок нещасного випадку, загинув повний тезка прем’єр-міністра країни, 57-річний Сільвіо Берлусконі з провінції Комо в північноіталійській області Ломбардія, повідомили місцеві ЗМІ.

Гори Італії
Сільвіо Берлусконі впав з 30-метрової висоти

Інцидент стався в суботу ввечері, коли чоловік здійснював пішу прогулянку в горах. Берлусконі невдало послизнувся на льоду і впав з 30-метрової висоти, отримавши травми, несумісні з життям.

Берлусконі, який працював на ткацькій фабриці, в останні роки регулярно опинявся в центрі уваги журналістів з моменту обрання свого тезки на пост прем’єр-міністра.
Особливо сильно представників місцевих ЗМІ цікавили політичні погляди чоловіка, який, незважаючи на своє ім’я та прізвище, не був прихильником прем’єра, а дотримувався лівоцентристських поглядів.

У зв’язку із загибеллю Сільвіо Берлусконі італійські газети згадали кілька епізодів з його життя: одного разу журналісти поставили запитання, чи не хотів би він поміняти своє ім’я, оскільки «Сільвіо Берлусконі» дуже зобов’язує. Чоловік на це здивовано відповів: «Чому я?».

А під час виборчої кампанії 2001 року, коли прем’єр-міністр назвав себе «робочий Берлусконі», його тезка так іронізував з цього приводу: «З Сільвіо Берлусконі робітник тільки я».

Джерело РИА Новости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.