Новини культури. 19 січня. Італія. Фрагменти величезної статуї римського імператора Калігули висотою майже 2,5 метра виявлені днями у вантажівці, яку затримали представники Фінансової гвардії Італії, повідомляють італійські ЗМІ.

В Римі знайшли статую Юлія Цезаря

Мармурова статуя, що зображає Калігулу, який сидить на троні, була виявлена одним з розкрадачів гробниць поблизу вулканічного озера Немі в 30 кілометрах від Риму – саме там, за даними археологів, перебувала одна з трьох вілл імператора. На ногах у імператора – його улюблені солдатські чоботи – “каліг”, за носіння яких він і отримав своє прізвисько.

Під час допиту затриманий чоловік назвав те місце, де була виявлена статуя, і тепер там повинні початися розкопки, зазначають місцеві ЗМІ.

За попередньою оцінкою, вартість знахідки оцінюється в мільйон євро. Проте археологи бачать в ній ще більшу цінність, оскільки знайдена статуя, можливо, дозволить виявити втрачену могилу Калігули, про місце поховання якого нічого не було відомо з моменту його вбивства в 41 році нашої ери.

Римський імператор Гай Юлій Цезар Август Германік на прізвисько Калігула правив з 37 року до 41 року, коли в 28-річному віці загинув в результаті змови.

Джерело РиаНовости

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.