Новини світу. 12січня. Британія. Комікс про російських космонавтів був випущений у Великобританії на честь 50-річчя першого польоту в космос.

Британці випустили комікс про Гагаріна

Британське видавництво Spaced Design випустило так званий «графічний роман» про першого російського космонавта Юрія Гагаріна. Комікс був створений на честь 50-річчя першого польоту в космос, який буде відзначатися в 2011 році.

Незвичайна книга під назвою «День Юрія: дорога до зірок» (Yuri’s Day: The Road to the stars) була створена цілою групою авторів: Ендрю Кінгом, Пірсом Байзоні і Пітером Ходкінсона.

Книга описує життя Юрія Гагаріна і його нелегкий шлях до виконання своєї мрії. Героями роману стають і члени його сім’ї, брат і сестра, які, будучи дітьми, потрапляють у полон до фашистів. Незважаючи на те, що автори називають Гагаріна героєм, вони не мовчать про його поступове розчарування в радянській системі.

У книзі також розповідається історія батька радянської космонавтики Сергія Корольова. Автори описують не тільки його успішну кар’єру, а й важкі часи ув’язнення в ГУЛАГу.

Британські автори не забули і інших громадян СРСР, які зробили великий внесок у космонавтику. У романі згадуються Олексій Леонов, Микола Каманін, Герман Титов.

Джерело ЛайфНьюз

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.