Новини науки. 24 січня. Аргентина. Мальків двоголової акули, що зберігалися з 1934 року в приватній колекції, виявили аргентинські вчені, вони описали свою знахідку в статті, опублікованій в Journal of Fish Biology.

Вчені вперше знайшли двоголового малька акули

Автори статті, Матіас Дельпіані (Matias Delpiani) з університету міста Мар-дель-Плата і його колеги повідомляють, що це перший описаний випадок діцефаліі (двоголового) у супової акули Galeorhinus galeus. За їх словами, двоголові мальки були витягнуті з утроби акули, виловленої біля берегів Аргентини, в районі міста Мар-дель-Плата.

Акули, як і інші хрящові риби, використовують внутрішнє запліднення. Мальки розвиваються в тілі матері і виходять на світ вже добре пристосованими до зовнішнього середовища.

Обидва досліджених зразка є чоловічі особини, кожна з двома головами, при цьому дублюються також спинні плавці, повідомляє журнал New Scientist.

Двоголовість, відзначає видання, найбільш поширена у плазунів, земноводних і риб. Причини цього явища досі не зрозумілі: це може бути вплив паразитів, поганого харчування, забруднення навколишнього середовища, генетичні порушення. Як правило, такі особини швидко гинуть.

У 2007 році в США померла двоголова змія-мідянка.

Джерело Газета.Ру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.